Sarah’s Silks: Rožnat svilen trak za zapestja

27,90

Svileni trakovi za zapestje spodbujajo vašega otroka k aktivni igri, izboljšajo njegovo kakovost gibanja in vzbudijo željo po plesu! Nekatere zamisli za igro pretvarjanja vključujejo mahanje v vetru in po zraku, ples in še veliko več.

Dostava: 2-5 dni

Ni na zalogi

Če ste registrirani, vas lahko obvestimo, ko bo izdelek ponovno na zalogi. Da boste lahko prejemali obvestila, se morate prijaviti ali ustvariti račun.

    Opis

    O izdelku:

    • Številka artikla:  SS10009
    • Znamka: Sarah’s Silks 
    • Zapakiran v paketu dveh svilenih trakov, z elastičnim trakom za roke. Primeren za otroke nad 3 leti starosti.
    • Sestavine: 100% kitajska svila, ročno obarvana z nestrupenimi, okolju prijaznimi barvami.
    • Nega: previdno operite na roke s hladno milnato vodo, potem pa obesite za sušenje (brez prepogibanja ali zvijanja). Ne uporabljajte odstranjevalca madežev ali drugih močnih kemikalij. Likajte na nizkih temperaturah, da ohranite sijaj.
    • Priporočljiva starost s strani proizvajalca: 3+
    • Testirano po strogih varnostnih standardih v ZDA in EU.
    • OPOZORILO! Ni primerno za otroke mlajše od 36 mesecev. Majhni delci. Nevarnost zadušitve. Preden igračo izročite otroku, odstranite vso embalažo in etikete. 

    O Sarah’s Silks:

    Sarah’s Silks je ameriško družinsko podjetje, ki se že več kot 25 let specializira za naravne igrače po vzoru Waldorfske pedagogike. V Sarah’s Silks verjamejo v čarobnost ustvarjalne igre, igrače pa so že desetletja stalnica waldorfskih vrtcev in igralnic! Za svoje izdelke uporabljajo 100% kitajsko svilo, obarvano z živahnimi in okolju-prijaznimi barvami. Nežna do mati Zemlje, je svila naravno vlakno, ki se zlahka razgradi in se vrne v zemljo, jo napolni in nahrani. Sarah’s Silks igrače spodbujajo otroško domišljijo in ujamejo čarobno dušo, ki živi v njih. Ponujajo neskončne možnosti odprtega tipa: popolne so za igro oblačenja ali igro vlog, igro malega sveta ali za samoizražanje, kot je ples. Igralne svile so naravno lahke in prozorne, premikajo se in letijo na veličasten način. Sarah’s Silks veganom prijazna alternativa so tudi bombažna igralna oblačila.